Kursumuz 2008 yılında faaliyetine başlamıştır, kaliteli uzman kadromuzla eğitiminde ve hizmetinde aday memnuniyetini ön planda tutmuştur. Yenilikçi bir eğitim anlayışıyla en son teknoloji ve son model araçlarla hizmet vermektedir.

Kursumuzun açılışından bugüne kadar bize destek veren Denizli halkına ve kısa sürede diğer sürücü kurslarının aday sayılarını geçmemizi sağlayan bizden ehliyet alan adaylarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. 
Adaylarımız ile yapmış olduğumuz eğlence, piknik ve konser tertip ederek onlarla daha yakın dostluk kurduk. Kursumuz 2014 eğitim döneminde Pamukkale kaymakamlığı ve Pamukkale milli eğitim müdürlüğü tarafından belirlenen rapora göre Pamukkale ilçesinin direksiyon sınavında en başarılı sürücü kursu 1.lik ödülümüzü alarak eğitim kalitemizi  tescillemiş olduk. Ayrıca 2017 yılı özel motorlu taşıt sürücü kursu sınavına katılan adaylardan, özel ilk aydınlar sürücü kursu olarak ilçemizde,sınav başrı yüzdelik diliminde en yüksek başarı oranını sağlayarak Pamukkale Milli Eğitim Müdürü tarafından Teşekkür Belgesi ile onurlandırılmıştır.Sizleri de kursumuza bekliyoruz ehliyet almadan önce bize uğrayın iyi ve kaliteli hizmet almak isteyenleri bekleriz.